Menu
Centre Natació Mataró

El Quadis-CNM de tennis taula cau a casa (3-4)

Derrota inesperada la que va patir aquest dissabte el nostre equip de tennis taula a casa contra el CTT.Borges pel resultat de (3-4) en  partit corresponent a la DH de tennis taula masculí,  un matx que va tenir diverses alternatives i que al final es va decidir en el partit de dobles que donava la victòria al lleidatans. El partit va ser molt picat i es succeïen els avantatges mínims i els empats fins al darrer punt de dobles que va ser la sentència final. De ben segur que amb l'aturada de la lliga fins al dia 12 el nostre equip es recuperarà. 

Cliqueu damunt la foto per a veure la fitxa del partit.

patrocinadors del Club

  • quadis
  • quadis
    • Sanitas
 
  • Tecno Campus
  • El Tot
  • fosbury

HORARIS DEL CENTRE

Dilluns a Divendres de 6:00 a 22:45
Dissabtes de 7:00 a 22:00
Diumenges i Festius de 8:00 a 22:00
De novembre a març
diumenges i festius tanquem a les 19h

CONTACTE

Passeig Marítim, 92
08301 MATARÓ | Barcelona
Tel. 93 796 29 02
Fax 93 790 61 48
Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la.