Menu
Centre Natació Mataró

El Quadis-CNM de Tennis Taula, inexpugnable

El nostre equip de Tennis Taula masculí, el Quadis-CNM va a tornar a guanyar el partit de Divisió dHonor jugat a la pista de l'Òptica Llull Ripollet (2-4) i suma un bagatge de 12 partits guanyats de 15 jugats que el situen en la segona posició de la lliga. En el partit d'aquest dissabte els nostres van agafar avantatge des del primer matx i ja no el van perdre fins a assolir la victòria final. Els jugadors del Quadis-CNM van tornar a demostrar que es troben en un moment molt dolç de joc i la seva efectivitat es veu reflectida en el gran nivell cada partit jugat. 

Aquest proper diumenge a casa, rebem la visita del líder l'Assa Alicante, venim a animar el nostre equip!

Cliqueu la foto per a veure la fitxa del partit

 

patrocinadors del Club

  • quadis
  • quadis
    • Sanitas
 
  • Tecno Campus
  • El Tot
  • fosbury

HORARIS DEL CENTRE

Dilluns a Divendres de 6:00 a 22:45
Dissabtes de 7:00 a 22:00
Diumenges i Festius de 8:00 a 22:00
De novembre a març
diumenges i festius tanquem a les 19h

CONTACTE

Passeig Marítim, 92
08301 MATARÓ | Barcelona
Tel. 93 796 29 02
Fax 93 790 61 48
Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la.