Menu
Centre Natació Mataró

L'equip de Natació puja a la Primera Divisió Catalana

Equip natacióAquest passat cap de setmana el nostre equip de natació va nedar al CN Olot la Copa Catalana de clubs corresponent a la segona divisió. L’únic objectiu del nostre equip era pujar a la màxima categoria

El nostre equip ha aconseguit quedar en la primera posició i d’aquesta manera aconsegueix el desitjat ascens i estar entre els millors equips de Catalunya, a la primera divisió. El Mataró s’enfrontava al Cornellà, al Premià, a l’Olot, al Tarraco, al Banyoles, al Manresa, i a l’Hospitalet.

La combinació entre joventut i veterania del nostre equip portat per en Sergi Garcia, en Parra i en Jordi Cristià, no va donar opció als rivals i es varen imposar en la majoria de les proves nedades, aconseguint la primera classificació i l’ascens a primera.

Felicitem als components de l’equip per aquesta fita tan important; Roger Rabassa, Chus Collado, Josua Samios, Andreu Valls, Pol Cantó, Martí Garolera, Edu Cecilia, Berta Cantó, Aina Jimenez, Natàlia Torné, Irene Illa, Alba Roy, Mireia Biel, Clara Rodriguez, Helena Torné, Adriana Roca, Aina Triola i Carla Chaves.

patrocinadors del Club

  • quadis
  • quadis
    • Sanitas
 
  • Tecno Campus
  • El Tot
  • fosbury

HORARIS DEL CENTRE

Dilluns a Divendres de 6:00 a 22:45
Dissabtes de 7:00 a 22:00
Diumenges i Festius de 8:00 a 22:00
De novembre a març
diumenges i festius tanquem a les 19h

CONTACTE

Passeig Marítim, 92
08301 MATARÓ | Barcelona
Tel. 93 796 29 02
Fax 93 790 61 48
Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la.