Menu
Centre Natació Mataró

El nostre equip Infantil de Natació, 5è. de Catalunya

El nostre equip de natació Infantil va disputar el campionat de Catalunya a la piscina Sylvia Fontana de Tarragona i va completar un gran campionat. Tots els que hi van nedar ho van fer molt bé, tan a nivell individual, com en les puntuacions d'equip, que van fer que el CN.Mataró fos el 5è. millor equip de tots els participants. 

Gran actuació de tots els components destacant les quatre medalles de la Berta Serna de tots tres metalls, la medalla de plata de la Maria Vergés, i la de bronze ens 4x100 lliures femení, format per; Audrey Varet, Maria Vergés, Anna Barnada i Berta Serna.

Va tornar a ser un èxit d’un equip jove, molt ben avingut, que es van animar molt durat totes les proves i que de moment apunta coses molt interessants de cara al futur.

Felicitats equip!

patrocinadors del Club

  • STM
  • quadis
  • quadis

HORARIS DEL CENTRE

Dilluns a Divendres de 6:00 a 22:30
Dissabte de 7:00 a 22:00
Diumenge de 8:00 a 22:00

CONTACTE

Passeig Marítim, 92
08301 MATARÓ | Barcelona
Tel. 93 796 29 02
Fax 93 790 61 48
Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la.