Menu
Centre Natació Mataró

El nostre equip de natació comença molt fort el Circuit Català de Trofeus

El nostre equip de natació comença molt fort el Circuit Català de Trofeus

S’ha nedat aquest diumenge a Manresa, al CN.Minorisa, el Trofeu Fèlix Serra Santamans, competició corresponent al Circuit Català de Trofeus i els nostres nedadors hi han tingut una actuació molt destacada, amb moltes posicions de podi. En la sessió matinal obria les medalles en Fer Morillas, bronze en els 50 metres braça i més tard en els 200 braça repetia posició i medalla. La Mariló Martí guanyava la seva prova de 400 lliures, en Roger Coma s’enduia un altre or també en els 400 lliures. Qui també pujava al calaix més alt del podi era en Jan Giralt en 200 metres esquena. En Guillem Pujol s’afegia a la recollida de medalles amb la de bronze en els 200 papallona. A la sessió de tarda han continuat els bon resultats, la Mariló tornava a pujar al podi per a endur-se la medalla de bronze ens els 200 lliures. En Jan Giralt també tornava a recollir una medalla, ara de plata en els 100 esquena i en Guillem Pujol hi posava la cirereta final amb la medalla de bronze en els 800 crol.

Sens dubte un bagatge espectacular que tindrà continuïtat.

patrocinadors del Club

  • quadis
  • quadis
    • Sanitas
 
  • Tecno Campus
  • El Tot
  • fosbury

HORARIS DEL CENTRE

Dilluns a Divendres de 6:00 a 22:45
Dissabtes de 7:00 a 22:00
Diumenges i Festius de 8:00 a 22:00
De novembre a març
diumenges i festius tanquem a les 19h

CONTACTE

Passeig Marítim, 92
08301 MATARÓ | Barcelona
Tel. 93 796 29 02
Fax 93 790 61 48
Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la.