Menu
Centre Natació Mataró

El nostre equip de Natació Adaptada, Campió de Catalunya

Per tercer any consecutiu, ens hem de tornar a felicitar doncs el nostre equip de d'Esport Adaptat s'ha proclamat campió de Catalunya de Natació Adaptada en el campionat nedat aquest dissabte a Terrassa. Després d'una jornada molt emocionant es va superar al club amfitrió el CN.Terrassa, i al CN.Sabadell dos equips que també sortien com a favorits

El CNM va guanyar un total de 17 medalles.  Fins a 6 campions de Catalunya van ser del Mataró;  3 ors de la Júlia Castelló en les proves 50 braça, 100 esquena i 50 esquena, la Marta Colom en el 200 estils, Ariel Schrenck or als 200 lliures i Javi Carcamo primera posició també en els 100 braça. Espectacular. Significar el gran nivell d’un equip que no para de créixer com ho demostren els triomfs continuats que cada any milloren. Amb aquests bons resultat l'equip està molt animat i motivat per al proper campionat d’Espanya d’Autonomies que se celebrarà els dies 11 i 12 de març a Oviedo. El Centre hi participarà amb 11 dels seus nedadors i 2 tècnics amb l’objectiu de revalidar un altre títol aquest cop amb la selecció catalana

Consulteu els resultats en el document adjunt

 

patrocinadors del Club

  • La Sirena
  • quadis
  • quadis
  • torrot
 
  • Tecno Campus
  • El Tot
  • fosbury

HORARIS DEL CENTRE

Dilluns a Divendres de 6:00 a 22:45
Dissabtes de 7:00 a 22:00
Diumenges i Festius de 8:00 a 22:00
De novembre a març
diumenges i festius tanquem a les 19h

CONTACTE

Passeig Marítim, 92
08301 MATARÓ | Barcelona
Tel. 93 796 29 02
Fax 93 790 61 48
Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la.