Menu
Centre Natació Mataró

L'equip cadet La Sirena-CNM campió del torneig "Marea Verda"

El nostre equip cadet de waterpolo La Sirena-CNM s’ha proclamat campió del Torneig Marea Verda que s’ha jugat aquest cap de setmana a la piscina del CN.Montjuïc. A l’èxit col·lectiu hi hem d’afegir l’individual doncs el nostre jugador en Max Casabella ha estat nominat Millor Jugador del torneig. El nostre equip, entrenat per l'Ernest Gil ha fet un campionat perfecte i ha guanyat tots els partits disputats. A la Fase de Grups La Sirena-CNM es va imposar al Ciutat de Palma (12-8), al CN.Castelló (14-5), al CN.l’Hospitalet (12-6) i al CN.Premià (10-8). A la semifinal es van creuar amb el CN.Olot a qui van vèncer (9-6). Victòria que els classificava per a la final que van jugar contra el CN.Sant Feliu i a qui també van superar pel resultats de (6-2).

L’equip de La Sirena-CNM l’han format; Oriol Guirado, Josep Colominas, Jordi Biosca, Aniol Blanch, Marc Vera, Marc Ramírez, Max Omedes, Jan Ruiz, Víctor Pérez, Òscar Artigues, Pol Daura, Max Casabella, Marc Gutiérrez, Pol Sànchez.

Satisfacció pel nivell de joc demostrat durant tot el torneig amb la participació de tots els jugadors de l’equip.

Molt bé nanos!!

 

patrocinadors del Club

  • La Sirena
  • quadis
  • torrot
 
  • Tecno Campus
  • El Tot
  • fosbury

HORARIS DEL CENTRE

Dilluns a Divendres de 6:00 a 22:45
Dissabtes de 7:00 a 22:00
Diumenges i Festius de 8:00 a 22:00
De novembre a març
diumenges i festius tanquem a les 19h

CONTACTE

Passeig Marítim, 92
08301 MATARÓ | Barcelona
Tel. 93 796 29 02
Fax 93 790 61 48
Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la.