Menu
Centre Natació Mataró

El nostre equip de Natació Adaptada neda la 2a Jornada de Lliga

Dissabte a la piscina del CN.Martorell, el nostre equip de natació adaptada disputa la 2a jornada de la Lliga Catalana i com sempre amb una àmplia representació de nedadors que buscaran marques i classificacions. Força i sort

Nedadors Participants: Jeremías Mateo, Jordi Gordillo, Júlia Castelló, Èdgar Sánchez, Javier Cárcamo, Laura Castillo, Núria Cussó, Marta Colom, Andrea Sánchez, Ivan Camps, Marta Garcia, Roselena Rubino, Clàudia Saludes, Marc Castro, Daniel Ferrer

 

 

patrocinadors del Club

  • La Sirena
  • quadis
  • torrot
 
  • Tecno Campus
  • El Tot
  • fosbury

HORARIS DEL CENTRE

Dilluns a Divendres de 6:00 a 22:45
Dissabtes de 7:00 a 22:00
Diumenges i Festius de 8:00 a 22:00
De novembre a març
diumenges i festius tanquem a les 19h

CONTACTE

Passeig Marítim, 92
08301 MATARÓ | Barcelona
Tel. 93 796 29 02
Fax 93 790 61 48
Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la.